FOTOGRAFIJOS MOKYKLOS PROGRAMA

Fotografijos Mokykla - Naujokui ir Profesionalui.

FOTOGRAFIJOS MOKYKLA. TEORINĖ DALIS:

1. Fotoaparatų tipai ir sandara: Kokį darbo įrankį pasirinkti?

Fotografijos mokykla moko apie fototechnikos sistemas ir jų pritaikymą pagal Jūsų poreikius, nes kiekvienas įrankis turi savo paskirtį. Nėra taip, jog vienas geresnis, kitas blogesnis.

Taip pat paliesime sandarą: Užuolaidėlių (“Shutter”) sistema ir resursas, Ieškiklių (“Viewfinder”) tipus. Kas yra fotoaparate esantis “Buferis” (laikinoji atmintis). Fokusavimo taškų sistemos. Programinės įrangos atnaujinimas. Blykstės pasirinkimas ir geriausi nustatymai. Bepiločio pasirinkimas ir valdymo subtilybės. 

2. Objektyvų sistemos: Židinio nuotolis.

Tema apie židinio nuotolį ir jo reikšmę. Objektyvų tipus: kokie lavina jūsų matymą ir vaizduotę. Kaip nustatyti patiems, koks židinio nuotolis mums reikalingas. Kokie objektyvai yra universaliausi. Ryškumo zonos “DOF” (“Bokeh”) reikšmė ir pritaikymas.

3. Kameros išlaikymas (“Shutter Speed”), Jautrumas (“ISO”) ir Objektyvo Diafragma (“Aperture”, F).

Tai vieni iš pagrindinių fotoaparato, video kameros valdymo sistemų, kurių dėka jūs išgausite reikiamą rezultatą tam tikrose situacijose. Kokia kiekvieno iš jų reikšmė, skirtumai, tinkamas panaudojimas.

Juk kai mes fotografuojame “Auto” rėžimu, už mūs sprendimus priima kompiuteris, kuris dažnai suklysta ir neišgaunamas reikiamas rezultatas, kokybė.

Tas pats liečia ir mobiliuosius telefonus, kurie irgi jau turi “PRO” rėžimą ir pratina vartotojus išnaudoti maksimalias kameros galimybės, aukščiausią kūrybos rezultatą. To ir moko fotografijos mokykla

4. Fotografijų Formatai: RAW vs JPEG.

Fotoaparatų nustatymuose esantys formatai, skirtumai ir jų panaudojimas skirtingiems tikslams.

5. Video kameros, stabilizatoriaus pasirinkimas.

Ieškantiems kūrybinio proceso videografijoje, mokysimės pritaikyti bet kurio filmuojančio prietaiso privalumus. Padėsiu pasirinkti reikiamą video techniką, stabilizatorių (“gimbal”) ir jų tinkamą panaudojimą. Tuo ir naudinga fotografijos mokykla.

*

FOTOGRAFIJOS MOKYKLA. PRAKTINĖ DALIS:

1. Kompozicija: fotografijos ir kinematografijos taisyklės.

Fotografijos kursai, kurie pamokys kadro komponavimo gudrybių, kompozicijos taisyklių pritaikymą ir videografijoje. Galime įsivaizduoti savo rašomajį stalą su tvarkingai išdėliotais daiktais daiktais – analogiškai ir fotografijoje kadre vaizdas turi būti tvarkingas.

Objektai neturi konkuruoti tarpusavyje ir išlaikyti puikų balansą.

2. Darbas su Fotomodeliu: Kūno geometrija.

Viena iš svarbiausių pozavimo gudrybių yra išlaikyti asmenybę savimi. Žmogaus emocijų valdymo triukai bet kokiose situacijose. Kūno geometrija ir jos pritaikymas prie aplinkos. Tinkamas makiažo pagal rūbą ir fono spalvų parinkimas. Taip fotografijos mokykla užaugina fotografus.

3. “Post-Production”: Galutinio darbo rezultato pateikimas

Naujų ir esamų Jūsų darbų, atliktų fotoaparatais, videokameromis, dronais, išmaniais telefonais, ištaisymas ir redagavimas “Photoshop” ir “Premiere Pro” programomis. Nuotraukų ir video koreagavimo sprendimai “Android” ir “iOS” sistemose.

Kiekvieną žmogų hibridinės fotografijos mokau individualiai, tiek per atstumą “Team Viewer” programą, tiek susitinkant gyvai prie kavos puodelio. Daugiau info į PM.

Fotografijos Mokykla | Teorinė Dalis | Praktinė Dalis | Mokymų Programa